Siłacze mogą sprawdzić swoją formę już 15 lutego (sobota) 2014r. w Fitness Klub Power Fit ul. Ciasna 10, gdzie odbędzie się kolejna edycja Ligi Wielokrotnego Wyciskania Sztangi Leżąc. Są to Ogólnopolskie Zawody w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Amatorów i Zawodowców. Do zawodów  zapraszamy zarówno zaprawionych w treningach jak i absolutni początkujący. Sponsorem głównym zawodów jest ACTIVLAB.

Plakat - liga Sosnowiec.
Turniej wchodzący w skład ligi rozpocznie się o godz.12.00. Zainteresowani udziałem w turnieju siłaczy, który stanowi element cyklu Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania Leżąc, mogą dokonać zgłoszenia tuż przed imprezą. Zapisy będą prowadzone w Fitness Klub Power Fit ( ul. Ciasna 10 w Sosnowcu) od godz. 10 do 11.30. Przewidziano także konkurs wyciskania dla amatorów 50 % masy ciała.

Jak mówi regulamin, w zawodach PLWW może wziąć udział każdy (od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców), limit czasowy dla każdej konkurencji to 5 minut, a uczestnicy będą startować w kolejności od najlżejszego do najcięższego. Zawodnicy startują bez specjalistycznych koszulek, dozwolone są pasy i opaski na nadgarstki.

Będzie to już piata edycja Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania Leżąc.

Więcej informacji: 504 120 722 Grzegorz Leski

Komentarze: