W ME Strongmanów Pudzian szykuje sportową zemstę

23 czerwca 12 najsilniejszych ludzi Starego Kontynentu będzie na staonie przy ul. Górniczej walczyć o mistrzowski tytuł. Faworyt imprezy – Mariusz Pudzianowski wrócił z Ameryki żądny sportowej zemsty. Zapatrzeni w swoją wielką moc i siłę Amerykanie nie mogli przeboleć faktu, że strongman z dalekiej Polski wodzi ich za nos. Dlatego w ostatniej chwili zmienili regulamin zawodów Super Series w kalifornijskiej Venice Beach, punktując podwójnie ostatnią konkurencję, żeby dać fory swoim faworytom. Dopięli swego.

Pudzian zajął drugi miejsce, za które po przeliczeniu otrzymał około 17 tysięcy złotych, ale nie pieniądze były ważne, tylko uczciwa walka. A tej w Kalifornii nie było. Dlatego triumfator zawodów schodził z podium z opuszczoną głową, a nasz siłacz w ogóle na nie nie wszedł. W ten sposób zaprotestował przeciwko amerykańskiej hucpie.

Mariusz Pudzianowski wszystkie amerykańskie straty chce sobie powetować w sobotę w Łodzi, pokonując 11 mocarzy walczących z nim o tytuł mistrza Europy. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Dla Czytelników „Expressu Ilustrowanego” mamy 200 podwójnych zaproszeń na te zawody.

Ci, którzy chcieliby na żywo zobaczyć zmagającego się z ciężarami Mariusza Pudzianowskiego i jego konkurentów, powinni wypełnić kupon, który drukujemy w dzisiejszym wydaniu „Expressu Ilustrowanego”.

Wycięte i wypełnione hasłami kupony należy do 20 czerwca, do godz. 17, wrzucać do urn, które znajdować się będą przy wejściu do redakcji (ul. ks. I. Skorupki 17/19) oraz w biurze ogłoszeń w Manufakturze.

W sobotę na stadionie Budowlanych od godz. 9 odbywać się będą kwalifikacje. Po południu, o godz. 15, najlepsi z najlepszych walczyć będą w finałach.

źródło: pudzian.pl

Komentarze: