XXI Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc

Mistrzostwa dla kobiet i mężczyzn, juniorek i juniorów do lat 18 i 23 w Wyciskaniu Leżąc, Puchar Polski Weteranek i Weteranów w Wyciskaniu Leżąc Warszawa, 23 – 25 marca 2012.

Już w najbliższą sobotę do Warszawy zawitają najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy specjalizujący się w wyciskania sztangi leżąc.

Na pomoście zobaczymy wielu Mistrzów Świata i Europy zarówno w trójboju siłowym jak i w wyciskaniu, którzy będą rywalizować o zwycięstwo i tytuł Mistrza Polski zarówno w kategorii juniorów do lat 18, 23 jak i seniorów. Natomiast weterani będą walczyć w Pucharze Polski.

Zobaczymy między innymi Jan Wegierę z Wikingu Starachowice zwycięzcę Arnold Sport Festival w kategorii open do 93 kg, Daniela Milera zawodnika młodego pokolenia, który zajął w Ohio czwarte miejsce, Mistrza Świata i rekordzistę Świata w trójboju siłowym Jarka Olecha, który tym razem swoich sił spróbuje w wyciskaniu leżąc a także wielu innych świetnych zawodniczek i zawodników medalistów ME czy MŚ między innymi Justynę Kozdry, Annę Bałajzy, Dorotę Szczepanik, Dariusza Wszołę, Sławomir Śledź, Artur Rejek, Karol Kołtoński.

Zapraszamy do kibicowania zawodnikom a na pewno emocji nie zabraknie i zobaczymy wyniki w granicach 300 kg a być może i większe.

Komentarze: