Brutalna metoda CrossFitu

Wydawać by się mogło, że CrossFit sam w sobie jest najbardziej wyczerpujący i nie da się wymyśleć nic cięższego, a jednak. „Nancy” to metoda, która wykaże Twoje wszystkie słabości i udowodni Ci, że nie jesteś tak dobry, jak dotąd uważałeś.

Częstym zjawiskiem w CrossFicie jest róznica w budowie i wytrzymałości. Bardzo często silnie zbudowane osoby wyróżniają się siłą, jednak mają problem z wytrzymałością, natomiast Ci „mniejsi” lepiej odnajdują się w tej sytuacji.

CrossFit ma jednak eliminować Twoje bariery i sprawić, abyś był zarówno świetnie umięśniony jak i wytrzymały.

Przedstawiamy Wam metodę „Nancy”. Składa się ona z bardzo prostego zestawu: bieganie i przysiady. Wydawać by się to mogło dość proste, ale jesli to wypróbujecie sami przekonacie się, że nic co z CrossFitem związane nie jest łatwe.

Z pewnością dla tych, którzy po raz pierwszy wypróbują te metodę będzie to droga przez mękę, jednak jak głosi pewne porzekadło „największa podróż zaczyna się od jednego małego kroku”…

Wykonaj 5 rund w jak najmniejszym dla siebie mozliwym czasie!

– Bieganie 400 metrów

– Przysiady 15 powtórzeń na 95 kg (dostosuj wagę pod siebie, ciężar jednak powinien pozwolić Ci na wykonanie max. 15 powtórzeń)

Do dzieła!

Komentarze: