HES Invitational, czyli elitarne i najbardziej wymagające zawody tego typu w Polsce dopiero się zakończyły, a HESTreZ idzie za ciosem i postanawia zmierzyć się z najważniejszymi zawodami w crossfit na świecie – Crossfit Games.

Eliminację do najbliższych Crossfit Games, czyli największej imprezy crossfitowej na świecie, rozpoczną się w marcu 2014 roku. Rozgrywane są one w kilku kategoriach, między innymi drużynowej. W związku z tym, we współpracy z firmą Reebok i Trec, postanowiliśmy rozpocząć projekt o nazwie „Reebok HESTreZ Team – droga do Crossfit Games 2014”.

NASZA MISJA: chcemy skompletować i przygotować drużynę, która stanie do rywalizacji z najlepszymi w Europie podczas Crossfit Games 2014.

Dlaczego jesteśmy pewni, że nam się uda?

1. Posiadamy duże doświadczenie zawodnicze i trenerskie.

2. Opracowaliśmy nowatorską koncepcję treningu, która w sposób kompleksowy i bardzo efektywny pomoże nam przygotować drużynę do startu w tych zawodach.

3. Posiadamy innowacyjne zaplecze sprzętowe, którego nie posiada żadna inna siłownia, w pełni dostosowane do każdego rodzaju treningu.

4. Nie wyznajemy żadnych dróg na skróty. Wymagamy dużo od siebie i od swoich podopiecznych, a ciężka praca na pewno doprowadzi nas do celu!

Niedawno zakończył się pierwszy etap naboru. Do projektu zakwalifikowały się cztery panie i pięciu panów. Na tym jednak nie koniec. Przez kolejne dwa miesiące te osoby będą trenowały i rywalizowały ze sobą o ostateczne miejsce w Drużynie, której końcowy skład wyklaruje się w październiku. Od wtedy, przez pół roku, Zespół będzie przygotowywał się do Crossfit Games OPEN. Pierwszym sprawdzianem dla Reebok HESTreZ Team będzie udział w Cross Challenge Liberec (14.września).

Już niedługo uruchomimy videoblog, na którym będziemy zamieszczali relacje z przygotowań Drużyny – wywiady, treningi, zawody, testy. Będzie pełnił funkcję rozrywkowo-edukacyjną, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem.

W tym momencie obiecujemy dwie rzeczy:

1) Sfera sportowa całego przedsięwzięcia jest dla nas najważniejsza i w pełni profesjonalnie przygotujemy Drużynę, żeby godnie reprezentowała nasz kraj w przyszłorocznych Crossfit Games.

2) Wokół Reebok HESTreZ Team planujemy wiele podprojektów, których na razie wolimy nie zdradzać, ale które na pewno Wam się spodobają i będą krzewić zainteresowanie nowatorskimi formami fitnessu i sportu!
Więcej informacji o projekcie na fanpage’u Reebok HESTreZ Team, na który serdecznie zapraszamy.

Komentarze: