Reebok_konferencja_18_03_12

Prezentacja „nadzwyczajnie szybkich” butów z kolekcji Reebok ZSeries
z udziałem Macieja Dowbora i Agnieszki Więdłochy odbyła się 18 marca w Reebok CrossFit ELEKTORMOC w Warszawie. Konferencja marki Reebok, podczas której zaprezentowano nową kolekcję odzieży i obuwia.

Reebok_konferencja_18_03

Reebok_konferencja_18_03_2

Podczas spotkania zaprezentowano nowe obuwie treningowe Reebok z kolekcji Reebok Zseries inspirowane technologią stosowaną w oponach sportowych. Opony te projektowane są z myślą o samochodach osiągających prędkości powyżej 240 km/h, w związku z czym ich bieżniki muszą utrzymywać bardzo duży kontakt z nawierzchnią, zapewniać szybki start i hamowanie, nawet przy wysokich prędkościach. Podobnie buty ZSeries, zapewniają szybkość w trakcie przejść i doskonałą kontrolę podczas nagłych zwrotów, skrętów i zmian kierunku, o czym wszyscy uczestnicy konferencji mogli przekonać się podczas treningu.

Reebok_konferencja_18_03_8

Reebok_konferencja_18_03_10

Oprócz obuwia zaprezentowano również nową kolekcję odzieży treningowej Reebok One Series, w której zastosowano innowacyjną technologię BareMOVE. Odzież została zaprojektowana tak, aby w trakcie treningu zapewnić maksymalną swobodę ruchów, a przy tym zagwarantować też dwie kluczowe cechy: oddychalność i ochronę.
Po oficjalnej części, goście mieli okazję wziąć udział w specjalnym treningu pod okiem Łukasza Wysockiego i Sebastiana Pietrowicza, trenerów z Reebok CrossFit ELEKTORMOC i wypróbować korzyści najnowszych produktów marki Reebok.

Reebok_HiRes_1391

Do rywalizacji drużynowej dołączyli również Agnieszka Więdłocha i Maciej Dowbor. Po treningu Agnieszka powiedziała: „ze sportem jestem związana właściwie od zawsze, ale to było moje pierwsze doświadczenie z CrossFitem i  muszę przyznać, że od razu się zakochałam. Niesamowita atmosfera i energia jaka panuje podczas treningu zdecydowanie rekompensuje zmęczenie. To na pewno nie było moje ostatnie spotkanie z CrossFitem”. „Ja z kolei miałem już przyjemność brać udział w treningu CrossFit i za każdym razem czuję, że jest to wspaniały sposób na podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej” dodaje Maciej Dowbor.

Reebok_konferencja_18_03_9

Reebok_konferencja_18_03_6

Trening (WOD):
Trening zespołowy – uczestnicy podzieleni na 5 zespołów (trening na zależnościach: jedna osoba ćwiczy jeżeli reszta zespołu wykonuje zadanie dodatkowe)
5 X 4min AMRAP (as many reps as possible) + 1min przerwy

  1. Zwrotność: bieg wahadłowy przez opony (10-14 opon małych) – reszta zespołu GHD Back Extention HOLD
  2. Szybkość: double/single unders (podwójne/pojedyncze skoki na skakance), reszta zespołu trzyma talerz 15kg panowie/10kg panie nad głową
  3. Zwinność: WallBallShots – reszta zespołu oparta o ścianę w pozycji krzesełko
  4. Przyczepność: RingRows – reszta zespołu zwis na drążku

Przystosowanie: 2 osoby przy jednej sztandze robią martwe ciągi – podczas zmian osób ćwiczących sztanga nie może dotykać ziemi

Reebok_konferencja_18_03_13
Nowa kolekcja Reebok dostępna jest od początku marca w sklepach firmowych Reebok, w salonach sportowych sieci GoSport, Intersport oraz za pośrednictwem stron www.fitnesstrening.pl i www.sportowysklep.pl
Reebok CrossFit ELEKTROMOC
ul. Żeromskiego 17
Warszawa

Reebok_konferencja_18_03_12

Komentarze: