Magdalena Andrzejewska i Paweł Czaplicki na CrossFit Nordic 2013

W minionym tygodniu Magdalena Andrzejewska i Paweł Czaplicki uczestniczyli w profesjonalnych treningach CrossFit w Sztokholmie. Z tego co się dowiedzieliśmy ciężkie treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów przyniosły wielkie efekty.

Dokładnie tydzień Magdalena Andrzejewska (I miejsce na CrossFit Challenge w Krakowie) i Paweł Czaplicki (III miejsce na CrossFit Challenge w Krakowie) spędzili w Sztokholmie.

Celem wizyty obojga zawodników były treningi z najlepszymy trenerami i zawodnikami CrossFit na świecie.

Pani Magdalena, po powrocie do Polski napisała, że „Był to treningowo ciężki tydzień, ale także bardzo owocny. Trenowaliśmy technikę ruchów i poznawaliśmy nowe rozwiązania treningowe”.

Zarówno Pani Magdalena jak i Pan Paweł poddawani byli 2 razy dziennie 2-3 godzinnemu treningowi, który prowadził Numi Snaer Katrinarson – 32 letni trener i zawodnik CrossFit.

Wedle opinii obojga Polaków jest to świetny trener, który nie tylko ma ogromną wiedzę na temat CrossFitu, ale także potrafi zjednywać i mobilizować ludzi do wielkiego wysiłku.

Jak dodała Pani Magdalena „Już drugiego dnia zawijaliśmy dłonie w tejpy, które były starte niemalże do krwi”.

Przedstawiamy Wam kilka zdjęć:

Dłonie zainięte w tejpy – po długim użytkowaniu sztang dochodzi do przetarć, które nie pozwalają na dalszy trening, jednak to jest CrossFit, dlatego zawija się dłonie w specjalnie „bandaże”.


Od lewej: Paweł Czaplicki, Numi Snær Katrinarson i Magdalena Andrzejewska


Magdalena Andrzejewska wykonująca przysiad ze sztangą


Magdalena Andrzejewska z trenerem Numi Snær Katrinarsonem


Komentarze: