Już 30.listopada we Wrocławiu odbędą się międzynarodowe zawody w CrossFit o nazwie ‚Reebok HESTreZ Team Invitational’! Wezmą w nich udział m.in. Reebok Crossfit Nordic ze Szwecji, czyli najlepsza drużyna w Europie i dziewiąta na świecie, a także drużyna z Węgier, z Lacee Kovacs (wygrał tegoroczne Regionals w Europie) i Adamem Bodnarem w składzie! Przyjadą również najlepsze drużyny z Polski i Czech.

team1

Wrocławska ekipa HESTreZ, z boxu CrossFit Wrocław, w sierpniu tego roku powołała do życia drużynę, której głównym celem jest zakwalifikowanie się w 2014 roku do Crossfit Regionals. Trenują bardzo ciężko 5 razy w tygodniu. Zawodnicy są wspierani przez irmy Reebok i TREC, co dodatkowo zapewnia profesjonalizm przygotowań. Drużyna postanowiła rzucić wyzwanie najlepszym w Europie i stąd pomysł na organizację tego typu zawodów.

„Jednym z głównych zadań marki Reebok w partnerstwie z CrossFit, oprócz tworzenia odzieży i obuwia dla CrossFitterów, jest popularyzacja CrossFit’u. Współpraca z boxem CrossFit Wrocław bardzo nam w tym pomaga poprzez liczne projekty realizowane przez ekipę HESTreZ takie jak Reebok HESTreZ Team czy zawody Invitational. Od razu widać, że CrossFit Wrocław Lives With Fire!” – mówi Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager.
Organizatorzy zapewniają nie tylko wysoki poziom sportowy, ale też znakomite widowisko. Drużyny staną do rywalizacji w 4 bardzo wymagających WODach, które wszyscy poznają dopiero w dzień zawodów. Oprócz rywalizacji sportowej przewidziane są atrakcje dla widzów!

Osoby, które nie będą miały możliwości przybyć na zawody, będą mogły obejrzeć całość podczas transmisji online na portalu SFD.pl. Jej wysoką jakość zapewni kilka, a może nawet kilkanaście kamer, zamontowanych w przeróżnych miejscach podczas zawodów (np. nad drążkami lub na sztangach). Umożliwią one obserwowanie z bliska, czy wręcz współprzeżywanie emocji razem z zawodnikami. Oprócz tego, organizatorzy uruchomią studio zawodów i dwie osoby na bieżąco będą komentowały to co się dzieje w hali, a także przeprowadzały wywiady z zawodnikami i gośćmi.

Więcej informacji o zawodach na www.HESTreZ.pl.

Komentarze: