Brak chęci na seks? Zmęczenie? Istnieją naturalne sposoby, aby poprawić swoje życie seksualne w szybki ido tego smaczny sposób. Oto kilka produktów, które powinny znaleźć się w Waszej diecie.

Ostrygi

Są niezwykle bogate substancje zwiększające ilość dopaminy – hormonu poprawiającego poziom testosteronu. Dzięki temu nasz popęd płciowy zwiększy się.

 

Ostre papryczki

Zawierają kapsaicynę, która ma wpływ na zwiększanie przepływu krwi do narządów płciowych. Pobudza ona także zakończenia nerwowe, dzięki czemu seks może stać się jeszcze przyjemniejszy.

 

Rukola

Zawiera minerały i przeciwutleniacze, które redukują poziom toksyn w naszym ciele. Wiąże się to z poprawą libido oraz większą sprawnością narządów płciowych.

 

Awokado

Bogate w zdrowe tłuszcze nienasycone ma udział w poprawie pracy naczyń krwionośnych. Co więcej, zwiększają one ilość aminokwasu l-argininy.

 

Migdały

Zwiększają poziom cynku, co wpływa na zwiększanie popędu seksualnego.

 

Łosoś

Oczywiście ten naturalny o czerwonym zabarwieniu. Znajdujące się w nim kwasy omega-3 zwiększają poziom dopaminy oraz testosteronu. Co więcej, usprawniają pracę układu krążenia.

 

Szparagi

To jedno z najbogatszych źródeł kwasu foliowego, który przyczynia się do zwiększania ilości tlenku azotu. Produkowany jest w wyściółce naczyń krwionośnych wpływając jednocześnie na ich poszerzanie i zwiększanie przepływu krwi.

 

Czerwone wino

Małe ilości czerwonego wina sprzyjają zwiększaniu przepływu krwi do narządów płciowych oraz innych stref erogennych. Dodatkowo, kwercetyna zawarta w czerwonym winie zwiększa ilość testosteronu.

 

Gorzka czekolada

Dzięki dużej ilości antyoksydantów oczyszcza ciało z wolnych rodników, dzięki czemu nasze hormonu produkują się efektywniej. Dodatkowo, czekolada zwiększa poziom argininy i tlenku azotu.

Komentarze: