Chcielibyśmy przedstawić Wam test, dzięki któremu sami przekonacie się czy ziarna zielonej kawy mają właściwości odchudzające.

W ostatnim czasie ziarna zielonej kawy są popularne jako środek odchudzający. W USA jest to jeden z obecnie najlepiej sprzedających się produktów na chudą sylwetkę.

Zielona kawa ma działanie odchudzające dzięki jej wpływowi na spalanie glukozy, która zgromadzona jest głównie w wątrobie. Oprócz tego spowalnia ona uwalnianie cukru do obiegu krwionośnego, co ma bezpośredni wpływ na niedokładanie się tkanki tłuszczowej.

 

Opisywany przez reporterkę „Health Journal” – Agnieszkę Herman test, można zastosować na sobie.

Tydzień pierwszy: Po zakończeniu się pierwszego tygodnia diety byłam zaskoczona tym, jak wyraźne były rezultaty. Miałam więcej energii i przestałam być ciągle głodna, co było najwyraźniej pozytywnym efektem ubocznym stosowania wyciągu z ziaren zielonej kawy. Mogę szczerze powiedzieć, że czułam się wspaniale. Pierwsze 3 kg zniknęły z mojej wagi!

Tydzień drugi: Nie zmieniłam niczego w moim rozkładzie dnia. Trzynastego dnia stanęłam na wagę i nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Schudłam 8 kg. Ale ciągle nie byłam do końca przekonana, bo mówi się, że na początku diety traci się dużo wody z organizmu. Chciałam się jeszcze wstrzymać z opinią i zobaczyć, jakie rezultaty przyniosą nadchodzące tygodnie. Ale bez dwóch zdań wyglądało to obiecująco! Po raz pierwszy od wielu lat ważyłam mniej niż 80 kg!

Tydzień trzeci: Po trzech tygodniach miałam jeszcze więcej energii oraz spałam znacznie lepiej niż wcześniej. Nie budziłam się już w środku nocy, przewracając z boku na bok, bo moje ciało nie było w stanie się rozluźnić (domyślam się, że to wynik pozbycia się toksyn z organizmu). Do tego udało mi się schudnąć kolejne 4 kg, co w sumie dawało już 12 kg, które zniknęły w zaledwie 3 tygodnie. Muszę przyznać, że zaczynam wierzyć w potęgę tej diety!

Tydzień czwarty: Po 4 tygodniach moje wątpliwości i sceptycyzm całkowicie zniknęły. Schudłam jeszcze 4 kg i noszę teraz ubrania o dwa rozmiary mniejsze. I ciągle mam w sobie mnóstwo energii. Często się zdarza, że około trzeciego tygodnia stosowania innych diet zaczyna się opadać z sił. Ale w przypadku preparatu Zielona Kawa mój poziom energii ani na chwilę nie opadał w ciągu dnia. Niepotrzebne mi już były popołudniowe drzemki! Zauważyłam też, że mój żołądek lepiej radzi sobie z trawieniem jedzenia. Nie cierpię już na wzdęcia ani gazy po posiłku!

Tydzień piąty: Gdy tydzień piąty dobiegł końca osiągnięte przeze mnie rezultaty były zaskakujące. Od momentu, gdy zaczęłam stosowanie zielonej kawy, schudłam ponad 20kg! Wszyscy w redakcji Health Journal plują sobie teraz w brodę, że nie zgłosili się na ochotnika do mojego testu. Zielona Kawa pozwoliła mi osiągnąć idealną wagę. Zamierzam jednak dalej stosować preparat Zielona Kawa ze względu na to, że zawarte w nim przeciwutleniacze i witaminy sprawiają, że moja skóra wygląda wspaniale.

Źródło: Wirtualna Polska

Komentarze: