W najnowszej odsłonie kampanii Be More Human, marka Reebok, po raz kolejny motywuje do stawania się lepszą wersją samego siebie. Tym razem, w swoim przekazie, wykorzystuje historie wyjątkowych kobiet, które każdego dnia zmieniają świat na lepsze. Wśród nich znalazły się Gal Gadot, Gigi Hadid, Ariana Grande, Nathalie Emmanuel, Danai Gurira czy Katrin Davidsdottir.

Katrin-Davidsdottir_3

Kampania nawiązuje do długiej historii marki, która już w latach 80., działała na rzecz stworzenia kobiecego ruchu fitness. Dziś, Reebok celebruje wewnętrzną siłę kobiet oraz potęgę ich inspirującego głosu. Rozwijając ideę Be More Human chce nieustannie motywować do stawania się najlepszą wersją siebie w wymiarach fizycznym, mentalnym i społecznym.

Reese Scott_1

Do udziału w kampanii marka zaprosiła bohaterki, które podziwia za ich pasję, determinację i odwagę. Reprezentują różne środowiska, jednak każda z nich, codziennie stara się swoimi działaniami nieść pozytywną zmianę dla siebie i innych.

Yelda Ali_1

Obok ambasadorek marki Reebok – znanych aktorek Gal Gadot i Nathalie Emmanuel, artystki Ariany Grande i modelki Gigi Hadid w kampanii wystąpiły zaangażowana społecznie, amerykańska aktorka, Danai Gurira oraz pochodząca z Islandii, zawodniczka CrossFit, Katrin Davidsdottir. To przedstawicielki świata muzyki, filmu, mody i sportu, które poprzez swoje platformy komunikacji inspirują miliony osób.

Do grona ambasadorek Reebok, w tegorocznej kampanii, dołączyły wyjątkowe osobowości, które swoimi działaniami już dziś zmieniają świat. Są to założycielki czołowych organizacji kobiecych: Reese Scott, Women’s World of Boxing; Shanon Kim Wagner, Women’s Strength Coalition; Jenny Gaither, Movemeant Foundation oraz Yelda Ali, Camel Assembly.

Jenny Gaither_1

W ramach akcji marki Reebok powstały ekspresyjne grafiki z inspirującymi ambasadorkami. Obok każdej z nich wyróżnione zostało ich unikalne hasło – przekaz, którym pragną dzielić się ze światem.
Gal Gadot – Bądź inspiracją, która zmienia świat.
Gigi Hadid – Bądź otwarta na zmiany. Bierz z nich to, co najlepsze.
Ariana Grande – Twoja energia może napędzić cały świat.
Nathalie Emmanuel – Nigdy nie wstydź się swojej siły.
Danai Gurira – Bądźmy silne. To na naszych barkach spoczywa ciężar zmian.
Katrin Davidsdottir – Obudź w sobie moc, która zmieni świat.
Jenny Gaither – Walcz z każdym swoim lękiem. Nie masz nic do stracenia. Wygrać możesz wszystko.
Shannon Kim Wagner – Uwolnij swoją siłę. Ona zmieni świat.
Telda Ali – Zmieniając siebie zmieniamy przyszłość.
Reese Scott – Razem wykreujemy lepszą przyszłość.

Reebok chce mieć realny udział w budowaniu potencjału kobiet, dlatego w ramach kampanii aktywnie wspiera organizacje Movemeant Foundation i Women’s Strength Coalition.

Więcej informacji na stronie reebok.com.

Linki do video:

Ariana Grande

 

Yelda Ali

 

Katrin Davidsdottir

 

Shannon Kim Wagner

 

Reese Scott

 

Jenny Gaither

 

Gigi Hadid

 

Nathalie Emmanuel

 

Gal Gadot

 

Danai Gurira

Komentarze: