Temperatura i emocje sięgające zenitu, 1 600 prawdziwych entuzjastek fitnessu i najlepsi trenerzy – tak było na Reebok Women’s Fitness Camp.

Pierwsza edycja Reebok Women’s Fitness Camp za nami. W niedzielę, 8 czerwca,
na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie stawiło się 1 600 entuzjastek fitnessu gotowych przetestować na własnej skórze intensywne treningi prowadzone przez najlepszych trenerów Les Mills i Reebok University.

IMG_4005

Reebok Women’s Fitness Camp był wspaniałą okazją do aktywnego spędzenia dnia w towarzystwie miłośniczek fitnessu z całej Polski. Specjalnie na tę okazję przygotowano 3 strefy treningowe, w których przez cały dzień odbywały się pełne energii i dynamiki zajęcia fitnessowe.

IMG_3931
Zaczęło się niezwykle intensywnie od treningu ze sztangą – BODYPUMP, prowadzonego przez charyzmatycznego Pettera Ehrnvall z Les Mills. To była jedynie rozgrzewka, ponieważ w następnej godzinie Petter zaprosił uczestniczki na trening BODYCOMBAT pod scena główną, podczas którego pozytywne emocje sięgneły zenitu. Niespodzianką dnia był funkcjonalny i bardzo wyczerpujący trening Spartan Race, poprowadzony przez Vincenta Bi Benedetto – jednego z dwóch certyfikowanych trenerów Spartan Race w Europie.

IMG_1650

Oczywiście nie mogło również zabraknąć zajęć tanecznych (Reebok Hip-Hop oraz Reebok House) prowadzonych przez trenerów Reebok University: Ines Madejską, Sashe Oshkina, Marzene Pater i Krystiana Gronka. W przerwach pomiędzy treningami można było poćwiczyć w specjalnej strefie CrossFit.

IMG_3018

Niesamowita atmosfera i pozytywna energia sprawiły, że nawet 30 stopniowy upał nie był w stanie przeszkodzić uczestniczkom, a dobre humory dopisywały wszystkim trenującym do samego końca.

Na najwytrwalsze uczestniczki czekały wyjątkowe nagrody. Przez cały dzień panie były oceniane przez trenerów i ekspertów. Liczyło się przede wszystkim zaangażowanie i determinacja. W pierwszym etapie spośród 1 600 kobiet, trenerzy Pure Jatomi wybrali 300 uczestniczek, które przeszły do kolejnego etapu.

IMG_3141

Ze 100 do finału zakwalifikowała się dziesiątka najlepszych, która w rywalizacji o nagrody główne, czyli wyjazd na Super Saturday w Sztokholmie oraz Mercedesa Klasy A na rok, została poddana wnikliwej ocenie przez panel sędziowski składający się z 3 trenerów Pure Jatomi, 3 trenerów Reebok University oraz 3 trenerów Les Mills.

IMG_3291

Decyzją sędziów najlepsza tego dnia okazała się Bunt Own Iczka (nick na Facebooku), której znakiem rozpoznawczym były kolorowe buty za kostkę na charakterystyczne 2 rzepy – legendarne Reebok Freestyle. Były to pierwsze buty do fitnessu na świecie stworzone dla kobiet, które swoją premierę miały w 1982 roku i od tego czasu pozostają symbolem na całym świecie. Buty Freestyle regularnie pojawiają się w kolekcjach marki Reebok Classic jako element streetowych stylizacji. Tym razem jak się okazało sprawdziły się również w zajęciach treningowych.

IMG_3978

IMG_3215  IMG_3435

IMG_3649

IMG_3759

Komentarze: