Warszawa, 15 październik 2013 – 9 października w klubie Basen w Warszawie odbyła się konferencja prasowa marki Reebok. Spotkanie uświetniła obecność gości specjalnych: ambasadorki marki Anny Muchy, trenerek grupy Les Mills, Magdaleny Konstańczak i Charlotte Carlen oraz mistrzyni Polski w dancehallu, Uli Fryc.

Reebok_9.10.2013_8231
Imprezę poprowadziła znana z zamiłowania do aktywności fizycznej Paulina Sykut-Jeżyna. Celem konferencji było nie tylko zaprezentowanie zgromadzonym na imprezie dziennikarzom i blogerom nowych produktów do tańca, jogi i aerobiku, ale również przedstawienie współpracy, jaką nawiązała marka Reebok z grupą fitnessową Les Mills. Współpraca ta ma na nowo zdefiniować kategorię grupowego fitnessu i jednocześnie uczcić historię Reeboka, związaną z zaangażowaniem marki w fitness.

Reebok_9.10.2013_8149

 

Reebok_9.10.2013_8990

Zgromadzeni na spotkaniu goście mieli okazję spróbować swoich sił w 3 treningach przygotowanych specjalnie dla nich przez trenerki Les Mills: SH’BAM, BODY COMBAT i BODY BALANCE.

Reebok_9.10.2013_8310
Anna Mucha nie dostała zwolnienia z WF-u nawet podczas konferencji. Podobnie Paulina Sykut-Jeżyna. Obie z chęcią dołączyły do zaplanowanych treningów. Paulina dotrzymywała tempa uczestniczkom już od samego początku, natomiast Ania spróbowała swoich sił w BODY BALANCE, bazującym na elementach jogi, Tai Chi oraz pilatesu. Jak mówi ambasadorka: Mucha nie siada, zdrowa ciąża to nie choroba, więc nie ma zwolnienia z WF-u. Joga mnie rozluźnia, rozciąga, uczy panowania nad oddechem i wzmacnia mięśnie.

Reebok_9.10.2013_8180
Konferencję zakończył krótki pokaz mody i trendów zaprezentowany przez stylistę Bartłomieja Indykę. Odzież i obuwie marki Reebok z nowej kolekcji to kobiece produkty, które doskonale sprawdzają się nie tylko w trakcie treningów, ale również jako element codziennych stylizacji.

Reebok_9.10.2013_8797

Komentarze: