IFBB LOGO 2

KALENDARZ IMPREZ PZKFITS i EBFF W KULTURYSTYCE I FITNESS NA ROK 2014

  • 27.02-01.03 – Mistrzostwa Międzynarodowe Arnolda – Columbus, USA
  • 22.03 – Debiuty PZKFiTS (Kulturystyka, Kulturystyka Klasyczna, Fitness) – Ostrów Maz.
  • 23.03 – Juliette Bergmann Cup – Sommelsdijk, Holandia
  • 29.03 – Battle of Scandinavia – Alingsas, Szwecja
  • 30.03 – Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo
  • 05-06.04 – Sandefjord Open – Sandefjord, Norwegia
  • 05-06.04 – FIBO – Kolonia, Niemcy
  • 06.04 – Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness – Bytów
  • 11-14.04 – World Ladies Cup – Kijów, Ukraina
  • 12-13.04 – Oslo Grand Prix – Oslo, Norwegia
  • 12.04 – Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness – Lubliniec
  • 19-20.04 – Loaded Cup – Ringsted, Dania
  • 26.04 – Grand Prix of Sweden – Malmo, Szwecja
  • 26-27.04 – International Austrian Championships – Wiedeń, Austria
  • 27.04 – Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne – Słupsk
  • 30.04-01.05 – Kurs sędziowski na III klasę w kulturystyce i fitness – Kielce
  • 01-02.05 – Seminarium sędziowskie – Kielce
  • 02-04.05 – Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn i Par w Kulturystyce i Fitness – ?? (Eliminacje do ME w Kulturystyce i Fitness oraz do ME Juniorów i Weteranów, (Eliminacje do MŚ Kobiet, Mężczyzn i Kulturystów Klasycznych)
  • 11.05 – Puchar Wójta Gminy Kunice „HERKULES 2014” – Kunice
  • 14-19.05 – Mistrzostwa Europy w Kulturystce – Santa Susanna, Hiszpania
  • 14-19.05 – Mistrzostwa Europy w Fitness – Santa Susanna, Hiszpania
  • 14-19.05 – Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów – Santa Susanna, Hiszpania
  • 06-07.06 – Amateur Olympia Europe – Praga, Czechy
  • 14-16.06 – Mistrzostwa Świata w Fitness Dzieci – Novi Sad, Serbia
  • ??.06 – Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski – Kraków
  • 19.07 – Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym – Sopot
  • 13.09 – „Kamienna rzeźba” (kulturystyka mężczyzn + fitness sylw.) – Strzegom (Eliminacje do Arnold Classic Europe, do MŚ Juniorów i Weteranów oraz do MŚ w Fitness – vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce – vacaty)
  • 25-28.09 – Arnold Classic Europe  – Madryt, Hiszpania
  • 03-06.10 – Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Meksyk
  • 10-12.10 – Nicole Wilkins Fitness Championships (Nordic Expo) –  Lahti, Finlandia
  • ?? Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystce i Fitness – N. Ruda
  • ??.10 – Grand Prix PEPA – Opava, Czechy
  • 16-20.10 – Mistrzostwa Świata w Fitness – Montreal, Kanada
  • 25-26.10 – Mistrzostwa Polski w Fitness Dzieci – Katowice
  • 25-26.10 – Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness – Katowice (Eliminacje na vacaty i do MŚ Mężczyzn w Kulturystyce)
  • 13-17.11 – Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce – Brasilia, Brazylia
  • 23.11 –  Puchar Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness – Mińsk Maz. (Eliminacje do MŚ w Kulturystyce Klasycznej i Pucharu Świata – vacaty, Eliminacje do ME Kobiet i Mężczyzn 2015)
  • 28-30.11 – Amateur Mr. Olympia – Moskwa, Rosja
  • 05-07.12 – Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej – Madryt, Hiszpania
  • 05-07.12 – Puchar Świata IFBB – Madryt, Hiszpania

 

Komentarze: