Konkurs na najciekawszy artykuł w KiFie

Mamy dla Was kolejny konkurs. Tym razem Waszym zadaniem jest wybranie najciekawszego Waszym zdaniem artykułu w najnowszym wydaniu miesięcznika KiF i uzasadnienie swojego wyboru.

Nagrodą w konkursie są suplementy marki RX Gold

Dla najciekawszego wpisu na Oficjalnym FunPage’u miesięcznika KiF zostanie przyznana nagroda w postaci najnowszej odżywki firmy RX Gold Max Whey oraz Regenerator.

Max Whey 80– to preparat wysokobiałkowy zawierający najwyższej jakości koncentrat białka serwatki otrzymany w procesie ultrafiltracji, wzbogacony w peptyd glutaminy i kompleks witamin.

Regenerator – Pierwszą firmą, która wprowadziła do sprzedaży tę innowacyjną formułę jest Rx Gold. REGENERATOR to optymalne połączenie BCAA i glutaminy (w proporcji 1:1) z argininą. Produkt zwiększa potencjał anaboliczny i regeneracyjny organizmu. Już w dawce 5-10g przed i po treningu istotnie wzmacnia proces anabolizmu w obrębie włókien mięśniowych, ma bardzo korzystny wpływ na przyspieszenie odnowy biologicznej i przygotowanie organizmu do kolejnych zajęć treningowych. Wpływa na wzrost twardości mięśni i zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej podskórnej.

Konkurs trwa do końca marca !!!

CZYTAJCIE – OCENIAJCIE – WYGRYWAJCIE !

Komentarze: