Regulamin

Regulamin Oficjalnego Portalu magazynu KiF

Spotykamy się na forum, aby w miłej atmosferze porozmawiać na tematy związane z kulturystyką, fitness i sportami siłowymi. Na forum można rozmawiać na inne tematy, ale jedynie w dziale „Na luzie”.

Regulamin przedstawiony poniżej to zbiór zasad obowiązujących na Forum oraz Portalu KiF.pl, czyli wszystkie nakazy, zakazy, przywileje itp. Prosimy wszystkich Użytkowników o zapoznanie się z tym regulaminem i przestrzeganie go. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu użytkownik zostanie ostrzeżony przez administratora a w przypadku notorycznego łamania regulaminu – użytkownik zostanie zablokowany.
Wszelkie wątpliwości dotyczące tego zbioru zasad prosimy kierować na adres forum@kif.pl lub PM administracji.

Redakcja KiF.pl zastrzega prawo do zmian w Regulaminie bez informowania o tym Użytkowników.
Forum jest częścią Portalu KiF (http://www.kif.pl) i jest administrowane przez redakcję ww. serwisu.
Wszyscy odwiedzający forum mogą czytać jego zawartość, jednak tylko zarejestrowani mogą się wypowiadać w tematach.
Grupę Moderatorów stanowi redakcja serwisu KiF.pl lub osoby przez nią powołane.

Zasady ogólne korzystania z Forum dyskusyjnego oraz Portalu KiF.

 1. Portal http://www.kif.pl oraz forum dyskusyjne http://www.kif.pl/forum powstały w celu popularyzacji tematu związanego z kulturystyką, fitness i sportami siłowymi oraz tematyką pokrewną.
 2. Wszelkie prawa do artykułów zawartych na Portalu, oraz Forum dyskusyjnym, w tym do ich elementów tekstowych i graficznych, układu oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Korzystanie z treści umieszczonych na forum oraz portalu nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów czy baz danych w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych artykułów oraz danych jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późni. zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128 poz. 1402) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.93.47.211 z późni. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, bez uprzedniej pisemnej zgody zarządu portalu http://www.kif.pl, jak również administracji forum zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części lub całości artykułu zawartego na Forum lub Portalu.
 3. Strona internetowa http://www.kif.pl oraz forum dyskusyjne http://www.kif.pl/forum służą do prezentacji:
  • Artykułów opisujących tematy związane z kulturystyką, fitness i sportami siłowymi.
  • Forumowiczów, ich pytań, postepów oraz nabytej wiedzy.
  • Zdjęć związanych z kulturystyką, fitness i sportami siłowymi.
  • Niniejszego regulaminu.
  • Logotypów partnerów KiF.
 4. Forum dyskusyjne http://www.kif.pl/forum jest systemem umożliwiającym dyskusję na tematy zdefiniowane w systemie.
 5. Rejestracja na forum dyskusyjnym jest darmowa.
 6. Na forum dyskusyjnym zabrania się umieszczania treści niezgodnych z Polskim prawem pod rygorem usunięcia konta użytkownika a w skrajnych przypadkach zgłoszenia sprawy organom ścigania.
 7. Na forum dyskusyjnym należy wypowiadać się zgodnie z ogólnie przyjętymi normami netykiety oraz języka polskiego. Wszelkie odstępstwa będą skutkować ostrzeżeniem, jeśli zaś to nie poskutkuje – banem na czas określony lub dożywotnio.
 8. Każdy użytkownik odpowiada za treści napisanych przez siebie wiadomości — redakcja oraz administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
 9. Koszty utrzymania serwisu www oraz forum dyskusyjnego, domeny i serwera ponosi redakcja KiF.
 10. Korzystając ze strony www oraz forum dyskusyjnego oświadczasz, że zapoznałeś się z niniejszym regulaminem i go akceptujesz.