armpower.net laureatem festiwalu

Jedyny tak duży na Świecie serwis internetowy www.armpower.net, o ogromnej „skarbnicy” wiedzy o dyscyplinie sportu jaką jest siłowanie na ręce w dniu 29 kwietnia 2009 roku w Gdyni, podczas III Międzynarodowego Festiwalu „Sport ficts Film festiwal” został laureatem głównej statuetki w kategorii „Nowe mea”.

„Jest to wielkie wyróżnienie dla naszego serwisu w całości poświęconemu siłowaniu na ręce” – powiedział po gali założyciel strony Igor Mazurenko z Polski. „Pamiętam jak w kwietniu 2004 roku uruchomiliśmy tą stronę. Nawet nie podejrzewaliśmy, że przez tak krótki okres czasu mała „stronka” przekształci się w tak ogromny, trzyjęzyczny portal internetowy. Początkowo naszą stronę odwiedzało kilkaset osób. Dziś to nawet 50 tysięcy odsłon dziennie. A biorąc pod uwagę, że tematyka jest tylko jedna – Armwrestling, to uważam, że jest to naprawdę niezły wynik. Ale na ten sukces codziennie pracuje kilkoro, mocno zaangażowanych w ten sport osób, za co im serdecznie dziękuję. Nagroda ta nie należy się tylko mnie, ale właśnie tym wszystkim osobom” – mówił dalej Igor Mazurenko.

Trudno chyba się nie zgodzić ze słowami Igora Mazurenko. Dziś www.armpower.net jest znany na całym, nie tylko armwrestlingowym Świecie. Codziennie zespół redakcyjny uzupełnia serwis nowymi wiadomościami, zdjęciami, fachowymi treningami, poradami oraz filmami. A i forum armpower.net jest licznie odwiedzane przez internautów, zarówno z Polski, jak i innych krajów Świata.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza festiwalowa nagroda dla właściciela www.armpower.net – firmy Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o. W roku 2007 podczas pierwszego „Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Programów Sportowych – Warszawa 2007” gdyńska firma została laureatem w kategorii „Programy sportowe”. Ich flagowy program telewizyjny Armpower – „VENDETTA” w całości poświęcony relacją z największych walk, które odbywają się w Europie, Azji i Ameryce zdeklasował rywali komercyjnych i państwowych stacji telewizyjnych odbierając główną statuetkę festiwalową. W tym samym roku program „Vendetta” został laureatem 2 miejsca na „XXV Międzynarodowym Festiwalu w Milano – Sport Movies & TV” w kategorii: „TV Show Sport”, gdzie polski program telewizyjny konkurował z 24 światowymi produkcjami.

Oczywiście ta i inne nagrody festiwalowe prawdopodobnie nie będą ostatnimi nagrodami. Mazurenko Armwrestling Promotion bowiem jest jednym z największych organizatorów zawodowych walk armwrestlingowych w Polsce i poza jego granicami. Do tego jest producentem cyklicznych programów telewizyjnych oraz właścicielem telewizji on-line www.ArmBets.tv. Jest także wydawcą comiesięcznego działu armwrestlingowego „Armpower” w miesięczniku ogólnopolskim „Kulturystyka Fitness Sport dla Wszystkich” oraz producentem stołów armwrestlingowych, posiadających certyfikat europejskiej (EAF) oraz światowej (WAF) organizacji armwrestlingowej. W swojej działalności ma także produkcję armwrestlingowych maszyn treningowych oraz suplementów diety i odżywek dla sportowców marki Fitmax, która coraz mocniej zdobywa krajowe i zagraniczne rynki. Pole, w których gdyńska firma może otrzymywać nagrody jest więc wielkie.

Paweł Podlewski

Komentarze: